Członkowie Stowarzyszenia

Lp. Członek Reprezentant Sektor
1. Gmina Adamów Sławomir Skwarek publiczny
2. Włodzimierz Wolski Włodzimierz Wolski mieszkaniec
3. Tadeusz Osiński Tadeusz Osiński społeczny
4. Klub Biegacza V-MAX Krzysztof Grono społeczny
5. Towarzystwo Przyjaciół Adamowa i Okolicy Robert Baran społeczny
6. Dom Kultury – Pomnik Czynu Bojowego Kleeberczyków w Woli Gułowskiej Karol Ponikowski publiczny
7. Teresa Świder Teresa Świder mieszkaniec
8. Gminna Biblioteka Publiczna w Adamowie Aneta Rudzińska publiczny
9. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Budziska Wojciech Bogusz społeczny
10. Towarzystwo Przyjaciół Woli Gułowskiej Iwona Adamska społeczny
11. Zakład Gospodarki Komunalnej w Adamowie Sp. z o.o. Radosław Mioduchowski gospodarczy
12. Spółdzielnia Socjalna „Niedźwiadek” Anna Cąkała gospodarczy
13. Anna Jacórzyńska Anna Jacórzyńska gospodarczy
14. Stowarzyszenie Oświatowe „KAGANEK” Elżbieta Gontarz społeczny
15. Stowarzyszenie „Modry Len” Alina Górczyńska społeczny
16. Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Adamów Jedność Anna Grabowska społeczny

 

Lp. Członek Reprezentant Sektor
17. Gmina Krzywda Jerzy Kędra publiczny
18. Małgorzata Prządka Małgorzata Prządka mieszkaniec
19. Rafał Sobiech Rafał Sobiech mieszkaniec
20. Firma Usługowo – Handlowa Jerzy Gajownik gospodarczy
21. Ludowy Zespół Sportowy „Unia” Krzywda Zbigniew Lamek społeczny
22. Uczniowski Klub Sportowy Radoryż Smolany Wojciech Czerniec społeczny
23. Wiesława Krasuska Wiesława Krasuska mieszkaniec
24. Jan Fusiecki Jan Fusiecki mieszkaniec
25. Gminna Biblioteka Publiczna w Krzywdzie Justyna Goławska publiczny
26. Paweł Białach Paweł Białach mieszkaniec

 

Lp. Członek Reprezentant Sektor
27. Gmina Łuków Mariusz Osiak publiczny
28. Ochotnicza Straż Pożarna w Szczygłach Górnych Marcin Kożuchowski społeczny
29. Janusz Dariusz Jezierski Janusz Dariusz Jezierski mieszkaniec
30. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Krynka Zbigniew Tomasiewicz gospodarczy
31. Ludowy Zespół Sportowy „TUR” Turze Rogi Andrzej Pulik społeczny
32. Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej – Gmina Nade Wszystko Elżbieta Durka społeczny
33. Ochotnicza Straż Pożarna w Gołaszynie Bogdan Goławski społeczny
34. Kazimiera Goławska Kazimiera Goławska mieszkaniec
35. Wojciech Sobolewski Wojciech Sobolewski mieszkaniec
36. Piotr Świerczewski Piotr Świerczewski mieszkaniec
37. ZRB „Cyklop” Sp. z o.o. Andrzej Soćko gospodarczy
38. Dariusz Zborowski Dariusz Zborowski mieszkaniec
39. Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie Henryk Wysocki publiczny
40. Łukowskie Stowarzyszenie Razem dla Przyszłości Marek Król społeczny
41. Sabina Szelągowska Sabina Szelągowska mieszkaniec
42. Gminna Biblioteka Publiczna w Łukowie Alicja Śledź publiczny
43. ANALIZA Sp. z o.o. Anna Świder gospodarczy
44. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Gręzówka Tomasz Wiewiórka społeczny
45. SMART HOUSE Radosław Rybicki gospodarczy
46. NESTOR Zbigniew Marek Domański Zbigniew Marek Domański gospodarczy

 

Lp. Członek Reprezentant Sektor
47. Gmina Serokomla Aneta Mazur publiczny
48. Ochotnicza Straż Pożarna w Serokomli Piotr Goździak społeczny
49. Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Serokomla Piotr Chaber społeczny
50. Gminna Biblioteka Publiczna w Serokomli Justyna Gruba publiczny
51. Carcenter Wojciech Jaśkowski gospodarczy
52. Mieczysław Gałęzowski Mieczysław Gałęzowski mieszkaniec
53. BAR „DISCO” SKLEP Alina Gałązka gospodarczy

 

Lp. Członek Reprezentant Sektor
54. Gmina Stanin Krzysztof Kazana publiczny
55. Radosław Hubert Wiąckiewicz Radosław Hubert Wiąckiewicz mieszkaniec
56. Ewa Niebrzegowska Ewa Niebrzegowska mieszkaniec
57. Przedsiębiorstwo Handlowe Wiesław Grudzień Wiesław Grudzień gospodarczy
58. Mariola Rosłoń Mariola Rosłoń mieszkaniec
59. Anna Ostrysz Anna Ostrysz mieszkaniec
60. Lidia Pawlak Lidia Pawlak mieszkaniec
61. Sprzedaż Hurtowa Mięsa Danuta Świętochowska Danuta Świętochowska gospodarczy
62. Zrzeszenie Producentów Ziemniaków „KARTOFELEK” Krzysztof Sobiech gospodarczy
63. Katarzyna Gajownik Łazuga Katarzyna Gajownik Łazuga mieszkaniec
64. Stowarzyszenie Partnerstwo Na Rzecz Rozwoju Gminy Stanin – „BONA FIDE” Janusz Sobiech społeczny
65. Krzysztof Mućka Krzysztof Mućka gospodarczy

 

Lp. Członek Reprezentant Sektor
66. Gmina Stoczek Łukowski Marek Czub publiczny
67. Antoni Kruk Antoni Kruk mieszkaniec
68. Stowarzyszenie Inicjatyw Wiejskich w Starych Kobiałkach Longin Kajka społeczny
69. Gminny Klub Sportowy „ARMATY” Michał Świeczak społeczny
70. PPHU „SUGUS” Hanna Drosio mieszkaniec
71. Motor 1 ONE Antoni Kempka gospodarczy
72. Gminna Biblioteka Publiczna w Starych Kobiałkach Iwona Brodzik publiczny
73. Danuta Janczak Danuta Janczak mieszkaniec
74. LENA Soczewka Monika Agnieszka Monika Soczewka gospodarczy

 

Lp. Członek Reprezentant Sektor
75. Miasto Stoczek Łukowski Ireneusz Szczepanik publiczny
76. Stoczkowskie Towarzystwo Sportowe „AVES” Marcin Staniszewski społeczny
77. Miejski Ośrodek Kultury w Stoczku Łukowskim Maciej Moreń publiczny
78. Firma Handlowa Ewa Buczyńska gospodarczy
79. Antoni Sitkiewicz Antoni Sitkiewicz mieszkaniec
80. Wojciech Rosa Wojciech Rosa mieszkaniec
81. Danuta Pulik Danuta Pulik mieszkaniec

 

Lp. Członek Reprezentant Sektor
82. Gmina Trzebieszów Mirosław Szekalis publiczny
83. Wiesław Sulej Wiesław Sulej mieszkaniec
84. Zakład Mięsny „Wierzejki” J.M. Zdanowscy Spółka Jawna Adam Zdanowski gospodarczy
85. Krzysztof Woliński Krzysztof Woliński mieszkaniec
86. Ochotnicza Straż Pożarna w Trzebieszowie Jacek Krzyszczak społeczny

 

Lp. Członek Reprezentant Sektor
87. Gmina Wojcieszków Janusz Wylotek publiczny
88. Towarzystwo Przyjaciół Wojcieszkowa Jadwiga Jóźwik społeczny
89. Zofia Mazur Zofia Mazur mieszkaniec
90. Sklepy Spożywczo-Przemysłowe Jarosław Pycka gospodarczy

 

Lp. Członek Reprezentant Sektor
91. Gmina Wola Mysłowska Władysław Mika publiczny
92. Zbigniew Czajka Zbigniew Czajka mieszkaniec
93. Ochotnicza Straż Pożarna w Starej Hucie Janusz Kołnierzak społeczny
94. Przemiał Zbóż – Młyn Żelechów Ryszard Konieczny gospodarczy
95. Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Wola Mysłowska Kinga Szerszeń społeczny
96. Jolanta Czajka Jolanta Czajka gospodarczy

Członkowie spoza obszaru działania LGD:

Lp. Członek Reprezentant Sektor
97. Sylwia Romańska – Węzik Sylwia Romańska – Węzik inny
98. Mariusz Ciszak Mariusz Ciszak inny
99. Stowarzyszenie Na Rzecz Tradycji i Rozwoju Gminy Kłoczew Irena Syczewska – Syroka społeczny
100. Sławomir Piotr Smolak Sławomir Piotr Smolak inne
101. Damian Wojtal Damian Wojtal gospodarczy