Członkowie Stowarzyszenia

Lp. Członek Reprezentant Sektor
1. Gmina Adamów Karol Ponikowski publiczny
2. Włodzimierz Wolski Włodzimierz Wolski mieszkaniec
3. Tadeusz Osiński Tadeusz Osiński mieszkaniec
4. Klub Biegacza V-MAX Krzysztof Grono społeczny
5. Towarzystwo Przyjaciół Adamowa i Okolicy Robert Baran społeczny
6. Dom Kultury – Pomnik Czynu Bojowego Kleeberczyków w Woli Gułowskiej Aleksandra Kozłowska publiczny
7. Gminna Biblioteka Publiczna w Adamowie Edyta Dziudzik publiczny
8. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Budziska Katarzyna Michna społeczny
9. Towarzystwo Przyjaciół Woli Gułowskiej Iwona Adamska społeczny
10. Spółdzielnia Socjalna „Niedźwiadek” Anna Cąkała gospodarczy
11. Anna Jacórzyńska Anna Jacórzyńska gospodarczy
12. Stowarzyszenie Oświatowe „KAGANEK” Zenobia Józwik społeczny
13. Stowarzyszenie „Modry Len” Alina Górczyńska społeczny
14. Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Adamów Jedność Jolanta Ręcławowicz społeczny

 

Lp. Członek Reprezentant Sektor
15. Gmina Krzywda Krzysztof Warda publiczny
16. Małgorzata Prządka Małgorzata Prządka mieszkaniec
17. Rafał Sobiech Rafał Sobiech mieszkaniec
18. Firma Usługowo – Handlowa Jerzy Gajownik Jerzy Gajownik gospodarczy
19. Ludowy Zespół Sportowy „Unia” Krzywda Zbigniew Lamek społeczny
20. Uczniowski Klub Sportowy Radoryż Smolany Wojciech Czerniec społeczny
21. Jan Fusiecki Jan Fusiecki mieszkaniec
22. Gminna Biblioteka Publiczna w Krzywdzie Justyna Goławska publiczny

 

Lp. Członek Reprezentant Sektor
23. Gmina Łuków Mariusz Osiak publiczny
24. Ochotnicza Straż Pożarna w Szczygłach Górnych Marcin Kożuchowski społeczny
25. Janusz Dariusz Jezierski Janusz Dariusz Jezierski mieszkaniec
26. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Krynka Zbigniew Władysław Tomasiewicz gospodarczy
27. Ludowy Zespół Sportowy „TUR” Turze Rogi Andrzej Pulik społeczny
28. Ochotnicza Straż Pożarna w Gołaszynie Bogdan Goławski społeczny
29. Kazimiera Goławska Kazimiera Goławska mieszkaniec
30. Wojciech Sobolewski Wojciech Sobolewski mieszkaniec
31. Piotr Świerczewski Piotr Świerczewski mieszkaniec
32. ZRB „Cyklop” Sp. z o.o. Andrzej Soćko gospodarczy
33. Dariusz Zborowski Dariusz Zborowski mieszkaniec
34. Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie Kamil Zaliwski publiczny
35. Łukowskie Stowarzyszenie Razem dla Przyszłości Marek Król społeczny
36. Gminna Biblioteka Publiczna w Łukowie Martyna Zakrzewska publiczny
37. ANALIZA Sp. z o.o. Anna Świder gospodarczy
38. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Gręzówka Tomasz Wiewiórka społeczny
39. SMART HOUSE Radosław Rybicki gospodarczy
40. NESTOR Zbigniew Marek Domański Zbigniew Marek Domański gospodarczy

 

Lp. Członek Reprezentant Sektor
41. Gmina Serokomla Aneta Mazur publiczny
42. Ochotnicza Straż Pożarna w Serokomli Piotr Goździak społeczny
43. Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Serokomla Anna Abramczuk społeczny
44. Gminna Biblioteka Publiczna w Serokomli Justyna Gruba publiczny
45. Carcenter Wojciech Jaśkowski gospodarczy
46. Mieczysław Gałęzowski Mieczysław Gałęzowski mieszkaniec
47. BAR „DISCO” SKLEP Alina Gałązka gospodarczy
48. Stowarzyszenie Kolonia Zachodnia Anna Rosłan społeczny
49. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Józefów Duży Elżbieta Gontarz społeczny

 

Lp. Członek Reprezentant Sektor
50. Gmina Stanin Krzysztof Kazana publiczny
51. Radosław Hubert Wiąckiewicz Radosław Hubert Wiąckiewicz mieszkaniec
52. Ewa Niebrzegowska Ewa Niebrzegowska mieszkaniec
53. Przedsiębiorstwo Handlowe Wiesław Grudzień Wiesław Grudzień gospodarczy
54. Mariola Rosłoń Mariola Rosłoń mieszkaniec
55. Anna Ostrysz Anna Ostrysz mieszkaniec
56. Lidia Pawlak Lidia Pawlak mieszkaniec
57. Danuta Świętochowska Danuta Świętochowska mieszkaniec
58. Krzysztof Sobiech Krzysztof Sobiech mieszkaniec
59. Katarzyna Gajownik Łazuga Katarzyna Gajownik Łazuga mieszkaniec
60. Stowarzyszenie Partnerstwo Na Rzecz Rozwoju Gminy Stanin – „BONA FIDE” Janusz Sobiech społeczny
61. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „WA-PIS” Eugeniusz Walo Eugeniusz Walo gospodarczy

 

Lp. Członek Reprezentant Sektor
62. Gmina Stoczek Łukowski Marek Czub publiczny
63. Antoni Kruk Antoni Kruk mieszkaniec
64. Stowarzyszenie Inicjatyw Wiejskich w Starych Kobiałkach Longin Kajka społeczny
65. Gminny Klub Sportowy „ARMATY” Michał Świeczak społeczny
66. Hanna Drosio Hanna Drosio mieszkaniec
67. Motor 1 ONE Antoni Kempka gospodarczy
68. Gminna Biblioteka Publiczna w Starych Kobiałkach Iwona Brodzik publiczny
69. Danuta Janczak Danuta Janczak mieszkaniec
70. LENA Soczewka Monika Agnieszka Monika Soczewka gospodarczy
71. Joanna Stateczna Joanna Stateczna gospodarczy

 

Lp. Członek Reprezentant Sektor
72. Miasto Stoczek Łukowski Marcin Sentkiewicz publiczny
73. Stoczkowskie Towarzystwo Sportowe „AVES” Marcin Staniszewski społeczny
74. Miejski Ośrodek Kultury w Stoczku Łukowskim Tomasz Drosio publiczny
75. Antoni Sitkiewicz Antoni Sitkiewicz mieszkaniec
76. Wojciech Rosa Wojciech Rosa mieszkaniec
77. Danuta Pulik Danuta Pulik mieszkaniec
78. Ludowy Klub Sportowy Dwernicki Stoczek Łukowski Ewa Buczyńska społeczny
79. Piekarnia „Smoleń” Lucyna Smoleń Lucyna Smoleń gospodarczy

 

Lp. Członek Reprezentant Sektor
80. Gmina Trzebieszów Mirosław Szekalis publiczny
81. Wiesław Sulej Wiesław Sulej mieszkaniec
82. Zakład Mięsny „Wierzejki” J.M. Zdanowscy Spółka Jawna Adam Zdanowski gospodarczy
83. Krzysztof Woliński Krzysztof Woliński mieszkaniec
84. Ochotnicza Straż Pożarna w Trzebieszowie Jacek Krzyszczak społeczny

 

Lp. Członek Reprezentant Sektor
85. Gmina Wojcieszków Agnieszka Cieślak publiczny
86. Towarzystwo Przyjaciół Wojcieszkowa Jadwiga Jóźwik społeczny
87. Zofia Mazur Zofia Mazur mieszkaniec
88. Jarosław Pycka Sklepy Spożywczo-Przemysłowe Jarosław Pycka gospodarczy

 

Lp. Członek Reprezentant Sektor
89. Gmina Wola Mysłowska Kinga Szerszeń publiczny
90. Zbigniew Czajka Zbigniew Czajka gospodarczy
91. Ochotnicza Straż Pożarna w Starej Hucie Janusz Kołnierzak społeczny
92. Przemiał Zbóż – Młyn Żelechów Ryszard Konieczny Ryszard Konieczny gospodarczy
93. Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Wola Mysłowska Joanna Anna Pietrzak społeczny
94. Jolanta Czajka Jolanta Czajka gospodarczy

 

Członkowie spoza obszaru działania LGD:

Lp. Członek Reprezentant Sektor
95. Sylwia Romańska–Węzik Sylwia Romańska–Węzik inny
96. Mariusz Ciszak Mariusz Ciszak inny
97. Sławomir Piotr Smolak Sławomir Piotr Smolak inny