Konkurs Kulinarny „Bitwa Kuchni Regionu Gminy Łuków” w Kownatkach

I Bitwa Kuchni Regionu Gminy Łuków w Kownatkach to tam będzie można nas spotkać 24 września br. Współorganizujemy wydarzenie i promujemy atrakcje Szlaku Ziemi Łukowskiej.

Zapraszamy na nasze stoisko – biorąc udział w konkursach będzie można wygrać/wylosować: Przewodnik Turystyczny Ziemi Łukowskiej, grę karcianą typu dobble oraz mapy z lokalnymi atrakcjami turystycznymi, itp.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy kolorowanki z atrakcjami turystycznymi https://lgdrazem.pl/…/kolorowanka-lgd-razem-zapiecek… oraz bańki mydlane.

Będzie możliwość posmakowania najlepszych lokalnych potraw z ziemniaka w wykonaniu KGW z Gminy Łuków.

Gościem specjalnym będzie słynny obecnie w sieci Kucharz Maciej, który również przygotuje i zaproponuje swoje przysmaki.

Potańcówka na ludowo z muzyką na żywo będzie zwieńczeniem całej imprezy.

W czasie tego wydarzenia odbędzie również uroczyste otwarcie Centrum Etnograficzno-Wypoczynkowego w Kownatkach, na które Gmina Łuków otrzymała dofinansowanie ze środków PROW 2014-2020 za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „RAZEM”.

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Centrum Informacji Turystycznej Szlaku Ziemi Łukowskiej sfinansowanego ze środków EFRROW w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014–2020.