Majówka w Lublinie

Uprzejmie informujemy, że LGD ?RAZEM? weźmie udział w charakterze wystawcy w/w wydarzeniu LUBELSKA MAJÓWKA ? FESTIWAL AKTYWNOŚCI LOKALNEJ, która odbędzie się w dniach 12-13 maja 2018 r. , na terenie Centrum Wystawienniczo ? Konferencyjnego Targów Lublin, przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie. Zapraszamy wystawców z terenu LGD ?RAZEM? do udziału w Festiwalu i bezpłatnej prezentacji swoich produktów/usług na stoisku LGD. Festiwal zapowiada się jako jedno
z najciekawszych i najbardziej urozmaiconych pod względem artystycznym i kulinarnym wydarzeniem na mapie kulturalnej Lublina i regionu. Podczas Festiwalu swoja ofertę zaprezentują regionalni producenci żywności tradycyjnej, szkółkarze i twórcy ludowi. Całość uświetnią występy artystyczne.

W programie m.in.:

  • Występ Zespołu Pieśni i Tańca ?Lublin? im. Wandy Kaniorowej
  • Spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Muzycznego w Lublinie
  • Koncert zespołu WITA-MINA D i VaBank
  • Kabaret QQ na Muniu
  • Gwiazdy Festiwalu: CLEO i Kabaret pod Wyrwigroszem (13 maja)

PATRONAT HONOROWY NAD WYDARZENIEM objął Krzysztof Hetman ? Poseł do Parlamentu Europejskiego, Sławomir Sosnowski ? Marszałek Województwa Lubelskiego oraz Krzysztof Żuk ? Prezydent Miasta Lublin.

LUBELSKA MAJÓWKA to wydarzenie, które stanie się ważną platformą komunikacji pomiędzy mieszkańcami naszego regionu i pomoże zjednoczyć różne grupy społeczne we wspólnym celu, jakim jest dzielenie się wiedzą i potencjałem Województwa Lubelskiego.

Zgłoszenia drogą telefoniczną lub mailową prosimy dokonać do 9 maja 2018r. do godziny 15.30.
Osoba do kontaktu: Sylwia Romańska-Węzik ; tel.: 25 798 31 94; e-mail: poczta@lgdrazem.pl
Więcej na stronie www.majowka.targi.lublin.pl