Spotkanie „Podejmowanie działalności gospodarczej oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych przy wsparciu Funduszy Europejskich”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białej Podlaskiej za pośrednictwem LGD ?RAZEM KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI? zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 16 marca br. w godz. 10:00 ? 13:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łukowie, ul. Piłsudskiego 17.

Tematem spotkania jest ?Podejmowanie działalności gospodarczej oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych przy wsparciu Funduszy Europejskich?.

Prezentacje na temat warunków otrzymania wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej poprowadzą przedstawiciele LGD ?RAZEM KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI? oraz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Spotkanie ma charakter otwarty i bezpłatny oraz jest skierowane do osób fizycznych po 30 roku życia zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą.

Zapisy na spotkanie przeprowadza Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białej Podlaskiej pod numerem telefonu: 83 343 58 44 lub drogą elektroniczną na adres: bialapodlaska@feu.lubelskie.pl

Liczba miejsc ograniczona.

Program spotkania pobierz >>>