Uwaga: ruszyła nowa edycja Regionalnego Konkursu Grantowego

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży 6 sierpnia ogłosiła nową edycję Regionalnego Konkursu Grantowego!

W konkursie o dotacje do 8 500 zł (na projekty minimum 6-miesięczne, rozpoczynające się nie wcześniej niż 1 lutego 2017 roku i trwające nie dłużej niż do 31 sierpnia 2017 roku) mogą ubiegać się fundacje i stowarzyszenia, w tym OSP, a także domy kultury i biblioteki oraz nieformalne grupy dorosłych, które chcą założyć organizację pozarządową, z terenów wiejskich i małych miast (do 20 000 mieszkańców). Celem konkursu jest wsparcie projektów, których celem ma być rozwój u młodych ludzi (w wieku 13-19 lat, z miast i wsi do 20 tysięcy mieszkańców) umiejętności społecznych przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu.

Termin składania wniosków mija 25 października 2016 roku o godzinie 12.00. Informacje o konkursie, zasady i kryteria oceny merytorycznej oraz link do elektronicznego formularza znajdują się na stronie www.rownacszasne.pl

Żeby ułatwić Państwu możliwość aplikowania zapraszamy na szkolenie/spotkanie informacyjne dotyczące programu i wniosku aplikacyjnego 11 października o godz. 14.00 w Urzędzie Gminy Łuków.

Podczas spotkania współpracownicy Funduszu rekomendowani przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży przedstawią uczestnikom zasady przyznawania dotacji, konstruowania poprawnego merytorycznie i formalnie wniosku jak również odpowiedzą na wszelkie pytania i skonsultują Państwa pomysły.

 Spotkanie planowane jest od godz. 14.00 do godz. 16.00-17.00. Może w nim uczestniczyć do 5 osób z każdej instytucji/stowarzyszenia.

Serdecznie zapraszamy w imieniu Polskiej Fundacja Dzieci i Młodzieży, Funduszu SMK.

Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o wcześniejsze zgłaszanie udziału na e-mail sz-l@o2.pl