Wręczenie nagród w konkursie „NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA WIELKANOCNA”

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród w konkursie ?NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA WIELKANOCNA? odbyło się 9 kwietnia w Łukowie w siedzibie LGD ?RAZEM?. Konkurs przeprowadzony był dla dwóch kategorii wiekowych, tj. 6-9 latków oraz 10-12 latków. Bardzo cieszy nas liczny udział dzieci oraz ich opiekunów (pracowników gminnych bibliotek)  w konkursie, czego dowodem jest zgłoszenie do konkursu aż 90-ciu wyjątkowych prac. Wszystkie pisanki były bardzo starannie i estetycznie wykonane, a różnorodność zastosowanych materiałów, technik oraz perfekcja montażu poszczególnych elementów budziła podziw. Dlatego też Jury miało nie lada ?orzech do zgryzienia? i dopiero po długich debatach udało się wyłonić zwycięzców. Wszystkim obecnym uczestnikom konkursu Komisja Konkursowa na czele z Panią Sylwią Romańską-Węzik ? Prezes Zarządu LGD ?RAZEM? wręczyła pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki, a wyróżnionym osobom dodatkowo gadżet LGD ?RAZEM?, natomiast dzieci, które zajęły I-III miejsce w obu kategoriach wiekowych otrzymały karty podarunkowe, za które w sklepie zabawkowym wybiorą wymarzoną zabawkę ? mamy nadzieję będącą miłym wspomnieniem z tego wydarzenia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom/uczestniczkom konkursu za zaangażowanie oraz wszystkim pracownicom gminnych bibliotek za współpracę i kultywowanie lokalnych tradycji wśród dzieci i młodzieży!

Konkurs finansowany był ze środków Unii Europejskiej w ramach Działanie 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER poddziałanie 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zdjęcia z uroczystości – do obejrzenia w Galerii.

Galeria >>>