XVII Ogólnopolski Bieg Uliczny „Grzmią pod Stoczkiem armaty”

Lokalna Grupa Działania ?RAZEM KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI? zaprasza na XVII Ogólnopolski Bieg Uliczny ?Grzmią pod Stoczkiem armaty?, który odbędzie się tradycyjnie w Stoczku Łukowskim w dniu 11 lutego 2017 r. Bieg poświęcony jest 186 rocznicy zwycięskiej bitwy pod Stoczkiem, stoczonej przez gen. Józefa Dwernickiego z wojskami rosyjskimi.  

Bieg główny odbędzie się na dystansie 10 kilometrów. Limit zawodników to 250 osób. Każdy z uczestników otrzyma medal po przekroczeniu linii mety, koc termiczny, ciepły posiłek. Dla zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych przewidziane są puchary oraz upominki rzeczowe. Do biegu można zapisać się poprzez formularz elektroniczny znajdujący się na stronie: www.e-gepard.eu/show-race/468 oraz www.biegwstoczku.pl.

Tego dnia odbędą się również biegi dla dzieci i młodzieży, biegi osób z niepełnosprawnością oraz marsz Nordic Walking. Głównymi organizatorami biegu są: LKS Dwernicki, Miejski Ośrodek Kultury oraz Urząd Miasta w Stoczku Łukowskim. Biegi organizowane są przy współpracy Ministerstwa Sportu i Turystyki, Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie, Starostwa Powiatowego w Łukowie, Lokalnej Grupy Działania ?RAZEM KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI? w Łukowie, Clubu Weteranów Szos, Stowarzyszenia Inkubator Kreatywności Społecznej, Zespołu Oświatowego w Stoczku Łukowskim, Zespołu Szkół w Stoczku Łukowskim, Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Stoczku Łukowskim, Ochotniczej Straży Pożarnej w Stoczku Łukowskim.

Regulamin Nordic Walking oraz zgoda i oświadczenie >>>

Regulamin Biegu >>>