Zachęcamy do udziału w Eko-czerwcówce na rowerze 3 czerwca 2017 r.

W pierwszą sobotę czerwca odbędzie się rowerowa EKO-CZERWCÓWKA. Po raz siódmy Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Żdżary ?ŻDŻARZANIE? zaprasza na rajd. Odbędzie się on w okolicach rezerwatu Jata, będącego jednym z najpiękniejszych zakątków turystycznych gminy Łuków.

Tradycyjnie zbiórkę zaplanowano w Żdżarach. Na ?Ranczu pod bocianami? w godz. 9.00. ? 10.00. odbędzie się rejestracja uczestników. Krótko po niej rowerzyści pojadą na rajd. Trasa liczyć będzie ok. 17,5 km.

Rajd nie będzie stanowił wyścigu. Wycieczka rowerowa będzie okazją do podziwiania uroków przyrody rezerwatu oraz do odwiedzenia lokalnych pomników historii, w tym: Żołnierzy AK oraz pomnika bohatera Powstania Styczniowego ks. S. Brzóski.

Finisz trasy wyznaczono na ?Ranczu pod bocianami?. Tam odbędzie się podsumowanie i zakończenie wydarzenia. Tam również zostanie przeprowadzony konkurs wiedzy pn. ?Jata pełna tajemnic?. EKO-CZERWCÓWKĘ zwieńczy piknik rowerowy.

Udział w rajdzie jest bezpłatny. O uczestnictwie decyduje termin zgłoszenia. Zapisy na rajd są przyjmowane pod nr tel.: 505 267 124 lub na adres e-mail: fornal-krzysztof@wp.pl. Szczegóły wydarzenia określa regulamin EKO-CZERWCÓWKI dostępny poniżej lub na stronie: www.lukow.ug.gov.pl.

Pobierz:

Regulamin EKO-CZERWCÓWKI >>>

Mapka dojazdu do miejsca zbiorki >>>