Zaproszenie do projektu Akademia Seniora SoVo

Zachęcamy gorąco do udziału w webinariach w ramach Akademii Seniora SoVo, których celem jest rozwój kompetencji cyfrowych wśród seniorów. Webinaria/wykłady internetowe prowadzone są w sposób dostosowany do potrzeb osób starszych, a uczestnicy na bieżąco mogą zadawać pytania prowadzącemu.

Czym jest Akademia Seniora SoVo?

Akademia jest częścią projektu ?SoVo ? dostępne radio internetowe? finansowanego ze środków Unii Europejskiej. Akademia to cykl bezpłatnych zajęć skierowanych do osób dojrzałych wiekiem (55+), które chcą podnieść swoje kompetencje cyfrowe. Zajęcia odbywają się w formule online w wybrane dni tygodnia o godz. 9:00 i trwają 4 godziny lekcyjne (szkolenie + konsultacje).

Udział w Akademii

Podczas rejestracji należy wybrać interesujące nas tematy wraz dogodną datą uczestnictwa w nich. Można wybrać jedno lub więcej zajęć. Dzień przed terminem szkolenia na skrzynkę e-mail otrzymamy link, który będzie uprawniać do wejścia na zajęcia. Platforma online nie wymaga żadnych instalacji i konfiguracji. Jest polskojęzyczna i łatwa w obsłudze.

Szczegółowy harmonogram oraz link do zapisów znajduje się pod adresem:

https://radiosovo.pl/akademia-seniora/

Serdecznie zapraszamy.